Szkody Komunikacyjne

Miałeś wypadek lub kolizję? Nie martw się!


 

Pomoc Drogowa
Wypadek, kolizja lub usterka na drodze może przytrafić się każdemu, nawet najbardziej wytrawnemu kierowcy. Całodobowa pomoc drogowa pomoże w zminimalizowaniu problemów, jakie mogą Państwo napotkać podczas nieszczęśliwego wydarzenia.
Likwidacja szkód
Dzięki prostej formie procesu likwidacji szkód nie muszą Państwo kontaktować się z ubezpieczycielem, lecz jedynie z naszymi doradcami. Wszystkie skomplikowane formalności związane z naprawą samochodu załatwimy w formie bezgotówkowej
Blacharnia i Lakiernia
Serwis blacharsko-lakierniczy pracuje zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów. Liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny naprawionego auta, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Klientów.
Samochody zastępcze

Kolizja drogowa to nie koniec twojego podróżownia. Decydując się na naprawę w naszym serwisie możesz odebrać samochód zastępczy i nie stracić ani dnia ze swojego cennego tygodnia.

 

Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Infolinia

INFOLINIA – wspólna dla obu obiektów – 607 050 051

POMOC DROGOWA – 601 699 696

email: szkody.biuro@plichta.com.pl

CNP Wejherowo

ul. Gdańska 13, 84-200 Wejherowo

tel. 58 672 03 38

 

Katarzyna Jereczek

Asystentka Biura Obsługi Klienta

email: k.jereczek@plichta.com.pl

Michał Dybowski

Kosztorysant

tel.kom. 607 050 051

email: m.dybowski@plichta.com.pl

Marek Wocial

Kosztorysant

tel.kom. 601 411 367

email: m.wocial@plichta.com.pl

Szymon Zieliński

Kosztorysant

tel.kom. 605 595 989

email: s.zielinski@plichta.com.pl

Krzysztof Kruk

Kosztorysant

tel.kom. 885 122 397

email: k.kruk@plichta.com.pl

Jakub Czernowałów

Kierownik CNP Wejherowo

tel.kom. 785 334 925

email: j.czernowalow@plichta.com.pl

Oddział Gdynia-Morska 318

ul. Morska 318, 81-006 Gdynia

Paweł Czoska

Doradca ds. likwidacji szkód

tel.kom. 785 334 865

email: p.czoska@plichta.com.pl

Oddział Gdynia-Morska 80

ul. Morska 80, 81-225 Gdynia

Ireneusz Wójcicki

Doradca ds. likwidacji szkód

tel.kom. 785 334 994

email: i.wojcicki@plichta.com.pl

Oddział Gdynia-Łużycka 3a

ul. Łużycka 3a, 81-537 Gdynia

Grzegorz Góra

Doradca ds. likwidacji szkód

tel.kom. 609 121 948

email: g.gora@audicentrumgdynia.pl

Oddział Gdańsk-Grunwaldzka 339

ul. Grunwaldzka 339, 80-309 Gdańsk

Sebastian Urban

Doradca ds. likwidacji szkód

tel.kom. 607 030 896

email: s.urban@plichta.com.pl

Oddział Gdańsk-Lubowidzka 40

ul. Lubowidzka 40, 80-174 Gdańsk

Karolina Mockiewicz

Asystentka Biura Obsługi Klienta

email: k.mockiewicz@plichta.com.pl

Sylwia Warmińska

Doradca ds. likwidacji szkód w marce Audi

tel.kom. 607 120 494

email: s.warminska@audicentrumgdansk.pl

Justyna Rybicka

Doradca ds. likwidacji szkód

tel.kom. 609 121 246

email: j.rybicka@plichta.com.pl

Krzysztof Bąkowski

Doradca ds. likwidacji szkód

tel.kom. 609 121 184

email: k.bakowski@plichta.com.pl

Bartosz Ciara

Kosztorysant

email: b.ciara@plichta.com.pl

Sebastian Kozikowski

Kosztorysant

email: s.kozikowski@plichta.com.pl

Dawid Pałasz

Kosztorysant

email: d.palasz@plichta.com.pl

Justyna Mróz

Kierownik CNP o. Gdańsk

tel.kom. 782 046 004

email: j.mroz@plichta.com.pl