Szkody Komunikacyjne

Miałeś wypadek lub kolizję? Nie martw się!


 

Pomoc Drogowa
Wypadek, kolizja lub usterka na drodze może przytrafić się każdemu, nawet najbardziej wytrawnemu kierowcy. Całodobowa pomoc drogowa pomoże w zminimalizowaniu problemów, jakie mogą Państwo napotkać podczas nieszczęśliwego wydarzenia.
Likwidacja szkód
Dzięki prostej formie procesu likwidacji szkód nie muszą Państwo kontaktować się z ubezpieczycielem, lecz jedynie z naszymi doradcami. Wszystkie skomplikowane formalności związane z naprawą samochodu załatwimy w formie bezgotówkowej
Blacharnia i Lakiernia
Serwis blacharsko-lakierniczy pracuje zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów. Liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny naprawionego auta, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Klientów.
Samochody zastępcze

Kolizja drogowa to nie koniec twojego podróżownia. Decydując się na naprawę w naszym serwisie możesz odebrać samochód zastępczy i nie stracić ani dnia ze swojego cennego tygodnia.

 

Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Infolinia
Michał Dybowski
Konsultant Infolinii
tel.kom. 607 050 051
email: m.dybowski@plichta.com.pl

Michał Skrzypczak
Dyrektor CNP
Email: m.skrzypczak@plichta.com.pl

 

CNP Wejherowo
ul. Gdańska 13, 84-200 Wejherowo

Monika Rigga
Kierownik CNP
tel.kom. 601 158 430
email: m.rigga@plichta.com.pl

Marek Wocial
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 601 411 367
email: m.wocial@plichta.com.pl

Szymon Zieliński
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 605 595 989
email: s.zielinski@plichta.com.pl

Krzysztof Kruk
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 885 122 397
email: k.kruk@plichta.com.pl

 

Oddział Gdynia – Morska 318
ul. Morska 318, 81-006 Gdynia

Paweł Czoska
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 785 334 865
email: p.czoska@plichta.com.pl

 

Oddział Gdynia – Morska 80
Ul. Morska 80, 81-225 Gdynia

Ireneusz Wójcicki
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 785 334 994
email: i.wojcicki@plichta.com.pl

 

Oddział Gdynia – Łużycka 3a
Ul. Łużycka 3a, 81-537 Gdynia

Grzegorz Góra
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 609 121 948
email: g.gora@plichta.com.pl

 

Oddział Gdańsk – Grunwaldzka 339
ul. Grunwaldzka 339, 80-309 Gdańsk

Sebastian Urban
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 607 030 896
email: s.urban@plichta.com.pl

 

CNP Gdańsk, Lubowidzka 40
ul. Lubowidzka 40, 80-174 Gdańsk

Maja Podgórska
Recepcja szkód komunikacyjnych
tel.kom. 609 223 095
m.podgorska@plichta.com.pl

Justyna Mróz
Kierownik CNP o. Gdańsk
tel.kom. 782 046 004
email: j.mroz@plichta.com.pl

Sylwia Warmińska
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 607 120 494
email: s.warminska@audicentrumgdansk.pl

Justyna Rybicka
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
Tel. Kom. 609 121 246
Email: j.rybicka@plichta.com.pl

Bartosz Ciara
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 603 559 907
email: b.ciara@plichta.com.pl

Łukasz Rautenberg
Specjalista ds. Likwidacji Szkód Komunikacyjnych
tel.kom. 607 122 034
email: l.rautenberg@plichta.com.pl