Serwis

Wymiana części w celu zachowania wartości Twojego samochodu lub akcesoria poprawiające komfort – z oryginalnymi częściami i akcesoriami zapewnisz sobie optymalną funkcjonalność i najwyższą jakość. Części są dostępne nawet przez 15 lat po zakończeniu produkcji seryjnej danego modelu. Nasze usługi serwisowe zapewnią Ci bezproblemową mobilność a atrakcyjne warunki i elastyczność pozwolą dopasować serwis do Twoich potrzeb.

Części.
Oryginalne części to zawsze dobry wybór. Nasze oryginalne części są optymalnie dopasowane do samochodu i gwarantują maksymalne bezpieczeństwo, niezawodność i wydajność. Poziom jakości oryginalnych części jest tak samo wysoki, jak części z produkcji seryjnej nowych samochodów, a ich konstrukcja umożliwia łatwe, a zatem korzystne cenowo wykonanie naprawy.

Serwis.
Zadowolenie klienta i jakość serwisu to dla nas kwestie priorytetowe. Wysoko wykwalifikowani specjaliści dbają o niezawodność Twojego samochodu, oferując korzystny stosunek ceny do jakości. Masz napięte terminy w kalendarzu? Korzystając z Express Service zapewniamy dla wybranych usług o czasie krótszym niż 60 minut również najwyższą jakość i to bez umawiania wizyty w warsztacie.

Akcesoria.
Wysokiej jakości oryginalne akcesoria są dokładnie dopasowane do Twojego modelu samochodu i wykonane zgodnie z surowymi normami. Tylko w ten sposób możliwe jest zagwarantowanie perfekcyjnego współdziałania wszystkich komponentów. Rozwiązania transportowe, dodatkowa instalacja systemów wspomagających, akcesoria lub rozbudowa systemów multimedialnych – w katalogu oryginalnych akcesoriów znajdziesz odpowiednie elementy uzupełniające i indywidualizujące dla Twojego auta.

Olej silnikowy i płyny.
Oryginalne płyny eksploatacyjne gwarantują maksymalne osiągi Twojego samochodu, chronią przed rdzą, przegrzaniem i osadzaniem się kamienia, przenoszą siłę hamowania, zapewniają dobrą widoczność i czyste powietrze. Skorzystaj z oferty oryginalnych olejów silnikowych i płynów eksploatacyjnych i przedłuż okres eksploatacji samochodu. Jeżeli masz samochdów z grupy VAG z silnikiem wysokoprężnym, zadbaj z AdBlue o niższe emisje tlenków azotu.

Koła i opony.

Co najmniej dwa razy w roku trzeba zmieniać ogumienie. Autoryzowane Serwisy oferują kompletne
koła i opony z bogatej oferty
renomowanych producentów, idealnie dopasowane do Twojego samochodu. Serwis ogumienia w warsztatach Plichta oznacza naturalnie także natychmiastowy montaż i przechowywanie opon zimowych lub letnich za korzystną opłatą (w wybranych serwisach). Tylko odpowiedni serwis gwarantuje odpowiedni stan opon.

Assistance. Pomoc w razie wypadku i awarii.
Mimo zachowania ostrożności i wysokiej jakości naszych samochodów, może czasem zdarzyć się wypadek lub awaria. W takim przypadku możesz na nas liczyć: Pomoc drogowa działa przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę – zawsze wtedy, gdy jej potrzebujesz. Nasze wskazówki i usługi pozwolą Ci szybko kontynuować podróż.

Nasze działy serwisu:

Volkswagen Gdańsk

Recepcja Serwisu
tel.: 58 323 42 23
email: vwserwis@plichta.com.pl

Volkswagen Gdynia

Recepcja serwisu
tel.: 58 506 65 30

Audi Centrum Gdańsk Recepcja serwisu
email:serwis@audicentrumgdansk.pl
tel.: 58 50 66 30
Audi Centrum Gdynia Recepcja
tel.: 58 506 66 00
Seat Gdańsk Recepcja
tel: 58 50 66 700
Seat Gdynia Serwis
tel: 785 334 864
Skoda Lubowidzka Recepcja serwisu
tel.: 58 522 88 30
email: serwis_188@plichta.com.pl
Skoda Grunwaldzka Recepcja serwisu
tel.: 58 522 88 75
email: serwis_150@plichta.com.pl
Skoda Gdynia
Recepcja serwisu
tel.: 58 669 96 73
email: serwis_88@plichta.com.pl
Skoda Wejherowo
Recepcja serwisu
tel.: 58 677 53 91
email: serwis_66@plichta.com.pl