CNP

 

Miałeś wypadek lub kolizję?

Zgłoś szkodę on-line

 

 

ZGŁOSZENIE SZKODY

INFOLINIA

POMOC DROGOWA

kliknij i zgłoś online 607 050 051 601 699 696
Pomoc Drogowa
Wypadek, kolizja lub usterka na drodze może przytrafić się każdemu, nawet najbardziej wytrawnemu kierowcy. Całodobowa pomoc drogowa pomoże w zminimalizowaniu problemów, jakie mogą Państwo napotkać podczas nieszczęśliwego wydarzenia.
Likwidacja szkód
Dzięki prostej formie procesu likwidacji szkód nie muszą Państwo kontaktować się z ubezpieczycielem, lecz jedynie z naszymi doradcami. Wszystkie skomplikowane formalności związane z naprawą samochodu załatwimy w formie bezgotówkowej
Blacharnia i Lakiernia
Serwis blacharsko-lakierniczy pracuje zgodnie z zachowaniem najwyższych standardów. Liczy się nie tylko wygląd zewnętrzny naprawionego auta, ale przede wszystkim bezpieczeństwo Klientów.
Samochody zastępcze

Kolizja drogowa to nie koniec twojego podróżownia. Decydując się na naprawę w naszym serwisie możesz odebrać samochód zastępczy i nie stracić ani dnia ze swojego cennego tygodnia.

 

Centrum Napraw Komunikacyjnych

INFOLINIA – 607 050 051

POMOC DROGOWA – 601 699 696

email: szkody.biuro@plichta.com.pl

CNP Wejherowo

ul. Gdańska 13, 84-200 Wejherowo

tel. 58 672 03 38

 

Katarzyna Jereczek

Asystentka Biura Obsługi Klienta

email: k.jereczek@plichta.com.pl

 

Michał Dybowski

Kosztorysant

tel.kom. 691 390 057

email: m.dybowski@plichta.com.pl

 

Marek Wocial

Kosztorysant

tel.kom. 601 411 367

email: m.wocial@plichta.com.pl

 

Szymon Zieliński

Kosztorysant

tel.kom. 605 595 989

email: s.zielinski@plichta.com.pl

 

Jakub Czernowałów

Kierownik CNP Wejherowo

tel.kom. 785 334 925

email: j.czernowalow@plichta.com.pl

Oddział Gdynia-Morska 318

ul. Morska 318, 81-006 Gdynia

 

Paweł Czoska

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel.kom. 785 334 865

email: p.czoska@plichta.com.pl

Oddział Gdynia-Morska 80

ul. Morska 80, 81-225 Gdynia

 

Ireneusz Wójcicki

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel.kom. 785 334 994

email: i.wojcicki@plichta.com.pl

Oddział Gdynia-Łużycka 3a

ul. Łużycka 3a, 81-537 Gdynia

 

Grzegorz Góra

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel.kom. 609 121 948

email: g.gora@audicentrumgdynia.pl

Oddział Gdańsk-Grunwaldzka 339

ul. Grunwaldzka 339, 80-309 Gdańsk

 

Łukasz Ekert

Doradca ds. likwidacji szkód

tel.kom. 607 030 896

email: l.ekert@plichta.com.pl

Oddział Gdańsk-Lubowidzka 40

ul. Lubowidzka 40, 80-174 Gdańsk

 

Alicja Grabarczyk

Asystentka Działu Szkód Komunikacyjnych

email: a.grabarczyk@plichta.com.pl

 

Karolina Mockiewicz

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. kom. 609-220-036

e-mail:  k.mockiewicz@plichta.com.pl

 

Justyna Rybicka

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. kom. 609-121-246

e-mail:  j.rybicka@plichta.com.pl

 

Eliza Labuda

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel. kom. 609-223-095

e-mail:  e.labuda@plichta.com.pl

 

Bartłomiej Kowalczyk

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel.kom. 609-121-184

e-mail:  b.kowalczyk@plichta.com.pl

 

Aneta Czarnecka

Doradca ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

tel.kom. 607 120 494

e-mail: a.czarnecka@audicentrumgdansk.pl

 

Bartosz Ciara

Kosztorysant

e-mail:  b.ciara@plichta.com.pl

 

Sebastian Kozikowski

Kosztorysant

e-mail:  s.kozikowski@plichta.com.pl

 

Paweł Kobak

Kosztorysant

e-mail: p.kobak@plichta.com.pl

 

Dawid Pałasz

Kosztorysant

e-mail: d.palasz@plichta.com.pl

 

Krzysztof Kruk

Kierownik CNP Gdańsk

tel.kom. 691 390 067

e-mail:  k.kruk@plichta.com.pl